Mermer Mutfak Tezgah Yapımı
Mermer Mutfak Tezgah Yapımı

Mermer Mutfak Tezgah Yapımı

 

Mutfak tezgahı seçimi söz konusu olduğunda , klasik beyaz mermer birçok ev sahibi için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Mermer tezgahların bu kadar popüler olmaları şaşırtıcı değil – bu malzeme bin yıllar boyunca varlığını sürdürmektedir. Ünlü mimar S. Russell Groves , “Hangi türleri seçtiğinize ve nasıl kestiğinize bağlı olarak çok çeşitli doğal bir malzeme” diyor.

 

Kısacası mermer mutfağınız için mükemmel ve granit gibi diğer tezgah seçeneklerine nazaran uygun fiyatlı bir üründür.

 

Yapraksız bir metamorfik kayaç olan mermer, genellikle asitlere reaksiyona giren kalsiyum karbonattan (Tums gibi antasitlerde kullanılan aynı bileşen) veya magnezyum karbonattan oluşur.

 

Limon suyu veya sirke gibi asitli bir mutfak sıvısı, mermerin kaplanmasından sonra bile, yüzeyi hafifçe yemiş mat, beyazımsı bir iz bırakarak mermerin aşınmasına neden olur.

 

Ancak, dikkatli bir şekilde seçtiğiniz, ne bekleyeceğinizi bildiğiniz ve beyaz mermer tezgahlara özen gösterdiğiniz sürece, mutfak tasarımınız için ömür boyu sürecek güzel, işlevsel bir seçim olabilir .

 

  

 

 

kahramanmaraş onikişubat mermer mutfak tezgahı,kahramanmaraş onikişubat mermer mutfak tezgah modelleri,kahramanmaraş onikişubat mermer mutfak tezgah çeşitleri,kahramanmaraş onikişubat mermer mutfak tezgah yapımı,kahramanmaraş onikişubat mermer mutfak tezgah imalatı,kahramanmaraş onikişubat mermer mutfak tezgah satışı,kahramanmaraş onikişubat mermer mutfak tezgah fiyatları,kahramanmaraş onikişubat ölçüye göre mermer mutfak tezgah yapımı,onikişubat mermer mutfak tezgahı,onikişubat mermer mutfak tezgah modelleri,onikişubat mermer mutfak tezgah çeşitleri,onikişubat mermer mutfak tezgah yapımı,onikişubat mermer mutfak tezgah imalatı,onikişubat mermer mutfak tezgah satışı,onikişubat mermer mutfak tezgah fiyatları,onikişubat ölçüye göre mermer mutfak tezgah yapımı,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014